6

Barabás Márton (1952)

Marianne (1982)

Technika: olaj, farost
Méret: 53,5 x 50,8 cm
j.b.l.: Marabás M.
Kikiáltási ár: 46 000 Ft (148 EUR*, 160 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%