35

Jeges Ernő (1898-1956)

Mátyás király tudósai körében

olaj, vászon,
130 x 180 cm,
j.k.l.: Jeges Ernő Bp. 1940 I. 28.

Kikiáltási ár: 6 800 000 Ft (21 851 EUR*, 23 648 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%