106

Tichy Kálmán (1888-1968)

Mátyás templom

Technika: ceruza, papír
Méret: 29 x 39 cm
j.j.l.: Tichy, j.b.l.: 61.VI. 30.
Kikiáltási ár: 44 000 Ft (141 EUR*, 153 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%