19

Konkoly Gyula (1941)

„Tűz van babám” 1984

Technika: akril, olaj, vászon
Méret: 320x170 cm
j. a hátoldalon: Konkoly Gy 1984 A/1 és A/2
HUF 6 000 000 — 10 000 000
EUR 19 280 — 32 134
USD 20 866 — 34 777

Kikiáltási ár: 3 600 000 Ft (11 568 EUR*, 12 520 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%