172

Ék Sándor (1902-1975)

Mediterrán táj

Technika: olaj, vászon farosra kasírozva
Méret: 81 x 116 cm
j.j.l.: Ék Sándor
HUF 270 000 — 350 000
EUR 868 — 1 125
USD 939 — 1 217

Kikiáltási ár: 190 000 Ft (611 EUR*, 661 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%