4

Rónay Kázmér (1883-1971)

Megérkezés a vadászatról

Technika: vegyes technikával, papír vászonra kasírozva
Méret: 148 x 211 cm
j.b.l.: Kazimir de Rónay 1923
HUF 3 000 000 — 4 000 000
EUR 9 640 — 12 854
USD 10 433 — 13 911

Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft (5 784 EUR*, 6 260 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%