34

Benyovszky István (1898-1969)

Ménes

olaj, karton, 47 x 62 cm, j.j.l.: Benyovszky 925
Kikiáltási ár: 40 000 Ft (129 EUR*, 139 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%