58

Neogrády Antal (1861-1942)

Merengő

Technika: olaj, vászon
Méret: 65,5 x 99,5 cm
j.b.l.: Neogrády A.
HUF 530 000 — 680 000
EUR 1 703 — 2 185
USD 1 843 — 2 365

Kikiáltási ár: 380 000 Ft (1 221 EUR*, 1 322 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%