13

Szabó Klára Petra (1981)

Merülés (2014)

Technika: akvarell, papír
Méret: 75 x 52,5 cm
j.j.l.: SZKP 2014 Hódmezővásárhely
Kikiáltási ár: 180 000 Ft (578 EUR*, 626 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%