21

Kelemen Károly (1948)

Mondrian in Red Jacket

Technika: pigment print, akril, vászon
Méret: 50 x 50 cm
2007
jelezve hátoldalon

kiállítva:
2007, Memoart Galéria, Budapest - egyéni
2007, Galleria il Cortile , Firenze
2012, Ernst Múzeum, retrospektív válogatott, egyéni
HUF 780 000 — 900 000
EUR 2 506 — 2 892
USD 2 713 — 3 130

Kikiáltási ár: 580 000 Ft (1 864 EUR*, 2 017 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%