61

Váli Dezső (1942)

Műterem és csend

Technika: olaj, farost
Méret: 60 x 60 cm
j.j.l.: Váli D 10
HUF 910 000 — 1 200 000
EUR 2 924 — 3 856
USD 3 165 — 4 173

Kikiáltási ár: 650 000 Ft (2 089 EUR*, 2 260 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%