54

Rudnay Gyula (1878-1957)

Mulatozók

Technika: olaj, vászon
Méret: 50 x 60 cm
j.k.l.: Rudnay, j.l.: Baja
HUF 680 000 — 870 000
EUR 2 185 — 2 796
USD 2 365 — 3 026

Kikiáltási ár: 480 000 Ft (1 542 EUR*, 1 669 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%