8

Konecsni György (1908-1970)

Munka után

Technika: olaj, vászon
Méret: 126 x 160 cm
j.j.l.: K GY
Kikiáltási ár: 150 000 Ft (482 EUR*, 522 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2018/04/22 20:00