116

Barna Miklós (1900-1993)

Münnich Ferenc

olaj, vászon
95 x 70 cm
j.j.f.: Barna M
Kikiáltási ár: 180 000 Ft (578 EUR*, 626 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%