117

Domanovszky Endre (1907-1974)

Műszakváltás

olaj, vászon
117 x 83 cm
j.b.l.: Domanovszky 1953
j. a hátoldalon: Domanovszky Endre 1953 Budapest
Kikiáltási ár: 360 000 Ft (1 157 EUR*, 1 252 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%