49

Marosán Gyula (1915-2003)

Műtermi csendélet

Technika: olaj, vászon
Méret: 52,5 x 80 cm
j.a hátoldalon: Marosán
Kikiáltási ár: 480 000 Ft (1 542 EUR*, 1 669 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%