Grafika

101

 Nyári diákmunka Rákoscsabán
Kikiáltási ár: 46 000 Ft
102

A felszabadult Magyarország negyed százada album
103

Fürdők, hidak, borászat, halászat, utópiák a háború után
Ádám Antal Béla
Kikiáltási ár: 130 000 Ft
104

Esztergályos
Benedek Jenő, id.
Kikiáltási ár: 20 000 Ft
105

Buzánszky, Bozsik, Szepesi
Kikiáltási ár: 12 000 Ft
106

Jólét
Diener Dénes Rudolf
Kikiáltási ár: 80 000 Ft
107

Csillepálya a Bakonyban
Dobroszláv József
Kikiáltási ár: 60 000 Ft
108

Magyar parasztember portréja (Szabó bácsi)
Dobroszláv József
Kikiáltási ár: 80 000 Ft
109

Építünk
Ék Sándor
Kikiáltási ár: 26 000 Ft
110

Csillevontatók
Gebauer B jelzéssel
Kikiáltási ár: 60 000 Ft
111

Bányászok
Hánné Virág Terézia
Kikiáltási ár: 26 000 Ft
112

Ketten
Kerti Károly
Kikiáltási ár: 22 000 Ft
113

Dokkmunkás portré
Kliené Róna Klára
Kikiáltási ár: 60 000 Ft
114

Éljen a VIT!
Kliené Róna Klára
Kikiáltási ár: 90 000 Ft
115

Felvonulás
Kliené Róna Klára
Kikiáltási ár: 90 000 Ft
116

Lenin és az 1917-es forradalom rézkarc sorozat
117

Aratósztrájk 1894-ben
Mácsai István
Kikiáltási ár: 28 000 Ft
118

Forgácslapgyártás
Maurer Dóra
Kikiáltási ár: 38 000 Ft
120

Épül a metró Kerepesi úti állomása
Pintér József
Kikiáltási ár: 12 000 Ft
121

Épül a Népstadion
Pintér József
Kikiáltási ár: 12 000 Ft
122

Öntödében
Ruzicskay György
Kikiáltási ár: 70 000 Ft
123

Cigányasszony
Székács Zoltán, id.
Kikiáltási ár: 48 000 Ft
124

Munkás portré, 1953
Székács Zoltán, id.
Kikiáltási ár: 24 000 Ft
125

Öreg bányász, 1953
Székács Zoltán, id.
Kikiáltási ár: 48 000 Ft
126

Vince bácsi
Székács Zoltán, id.
Kikiáltási ár: 24 000 Ft
127

Óbudai hajógyár
Szobotka Imre
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
128

Teherpályaudvaron, 1950 -es évek
Túry Mária
Kikiáltási ár: 44 000 Ft