36

Basch Andor (1885-1944)

Napernyő alatt

olaj, karton, 50 x 60 cm, j.b.l.: Basch Andor
Kikiáltási ár: 280 000 Ft (900 EUR*, 974 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%
festmény