82

Pleidell János (1915-2007)

Napfelkelte

Technika: olaj, vászon
Méret: 60 x 80 cm
j.b.l.: Pleidell
HUF 310 000 — 400 000
EUR 996 — 1 285
USD 1 078 — 1 391

Kikiáltási ár: 220 000 Ft (707 EUR*, 765 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%