11

Ruzicskay György (1896-1993)

Napimádók

Technika: színezett litográfia, papír
Méret: 24,5 x 18,5 cm
j.j.l.: Ruzicskay Gy
Kikiáltási ár: 48 000 Ft (154 EUR*, 167 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%