120

Orosz Balázs (1963)

Napkapu (Sun-Door)

Technika: akril, vászon
Méret: 50 x 70 , cm
j.b.l.: Orosz Balázs 2014
Kikiáltási ár: 60 000 Ft (193 EUR*, 209 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 60 000 Ft