177

Adam, Jean Victor (1801-1867)

Napóleoni háborúk

Technika: olaj, vászon
Méret: 60,5 x 74 cm
j.j.l.: V. Adam 1823, VÉDETT!,
Szépművészeti Múzeum bírálati szám: 570/86
HUF 3 000 000 — 4 000 000
EUR 9 640 — 12 854
USD 10 433 — 13 911

Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft (5 784 EUR*, 6 260 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%