47

Barabás Miklós (1810-1898)

Nemes hölgy portréja (1851)

akvarell, fedőfehér, papír, 38x29 cm, j.j.l.: Barabás 851
Kikiáltási ár: 700 000 Ft (2 249 EUR*, 2 434 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%