Német ezüst pohárka
Német ezüst pohárka

11

Német ezüst pohárka

800-as finomságú ezüst, 28 g, 6,5 cm, jelzett: német 1888-tól használt fémjel
Kikiáltási ár: 5 000 Ft (16 EUR*, 17 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 6 650 Ft