Német ezüst teaszűrő
Német ezüst teaszűrő

12

Német ezüst teaszűrő

835-ös finomságú ezüst, 36 g, 13 x 8 x 2 cm, jelzett: német 1888-tól használt holdkoronás fémjel
Kikiáltási ár: 7 500 Ft (24 EUR*, 26 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%