Német-Svéd ezüst gyertyatartó pár

26

835-ös finomságú ezüst, nettó 420 g, 27 cm, jelzett: 1888-tól használt holdkoronás fémjel és 1912-től használ svéd fémjel, LW mesterjegy
Kikiáltási ár: 110 000 Ft (353 EUR*, 383 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%
ezüst