Neoreneszánsz Ülőgarnitúra

77

Neoreneszánsz Ülőgarnitúra

faragott dió, aranyozott részekkel,
felújított állapotban,
kanapé: 128 x 173 x 73 cm
karszék (2 db): 117 x 70 x 66 cm
készült a 19. században
(0104)
Kikiáltási ár: 240 000 Ft (771 EUR*, 835 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%