38

Bocaric Spiro (1878-1941)

Lány bosnyák népviseletben

Technika: olaj, vászon
Méret: 158 x 60 cm
j.j.l.: Bozaric
HUF 2 300 000 — 2 900 000
EUR 7 391 — 9 319
USD 7 999 — 10 085

Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft (5 141 EUR*, 5 564 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%