8

Gross Bettelheim Jolán (1900-1972)

New York

Technika: rézkarc, papír
Méret: 22 x 17 cm
j.j.l.: Gross Bettelheim

HUF 300 000 — 400 000
EUR 964 — 1 285
USD 1 043 — 1 391

Kikiáltási ár: 150 000 Ft (482 EUR*, 522 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%