Gulácsy Lajos: Női portré

70

Gulácsy Lajos (1882-1932)

Női portré

vegyes technika, papír
47 x 34,5 cm
j.b.l.: Venezia, j.j.l.: Gulácsy
Kikiáltási ár: 3 800 000 Ft (12 211 EUR*, 13 215 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%