2

Bánáti Sverák József (1897-1951)

November (Szentendre)

Technika: olaj, vászon
Méret: 75 x 100,5 cm
j.j.l.: Bánáti Sverák 1940
hátoldalán Tavaszi Kiállítás, Műcsarnok 1940 226. etikett
Kikiáltási ár: 220 000 Ft (707 EUR*, 765 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%