94

Kondor Attila (1974)

Numen

Technika: olaj, vászon
Méret: 55 x 60 cm
jelezve hátoldalon: Kondor Attila 2011
kiálltva: „Emlékezés mûvészete” c. önálló kiállításon, 2012 Budapest Galéria Lajos utcai kiállítóhelyiség, Budapest. „A magányos táj” c. kiállításon, 2013 Déry Múzeum, Debrecen.
Kikiáltási ár: 400 000 Ft (1 285 EUR*, 1 391 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%