15

Túry Mária (1930-1992)

Nyár, 1981

Technika: olaj, farost
Méret: 101 x 120 cm
j.b.l.: Túry
Kikiáltási ár: 700 000 Ft (2 249 EUR*, 2 434 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2018/04/22 20:00