87

Szilády Margit (1908-?)

Óbuda a ferencesek templomával

Technika: olaj, vászon
Méret: 61 x 81 cm
j.j.l.: W. Szilády Margit
Kikiáltási ár: 80 000 Ft (257 EUR*, 278 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%