40

Edvi Illés Aladár (1870-1958)

Ökör

Technika: olaj, fa
Méret: 36 46 cm
j.j.l.: E. Illés A. hátoldalon: a túloldalon lévő ökör-tanulmányt én festettem a Jászságban 1910-14 közt. Budapest 1943 márc. 12. Edvi Illés Aladár
Kikiáltási ár: 70 000 Ft (225 EUR*, 243 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%