46

Czóbel Béla (1883-1976)

Olvasó lány

Technika: olaj, vászon
Méret: 61 x 50,5 cm
j.b.f.: Czóbel
Kikiáltási ár: 3 400 000 Ft (10 926 EUR*, 11 824 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%