55

Basilides Sándor (1901-1980)

Olvasztár

olaj, rétegelt lemez
120 x 100 cm
j.j.l.: Basilides Sándor
hátoldalon: Magyar Képzőművészeti kiállítás Műcsarnoki címke
Kikiáltási ár: 100 000 Ft (321 EUR*, 348 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%