Ámos Imre: Önarckép

66

Ámos Imre (1907-1944)

Önarckép

olaj, falemez, 40 x 30 cm, j.j.l.: Ámos 1939
Reprodukálva:
Szenvedély és tudás - Bedő Rudolf Gyűjteménye, Magyar festészet, Kieselbach Galéria, 327. oldal
Kikiáltási ár: 6 500 000 Ft (20 887 EUR*, 22 605 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%