12

Korniss Dezső (1908-1984)

Ördög

szitanyomat, papír,
40 x 30 cm,
j.j.l.: Korniss Dezső, j.b.l.: 100/29
Kikiáltási ár: 36 000 Ft (116 EUR*, 125 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%