30

Matzon Ákos (1945)

Orientáció I.

Technika: olaj, karton
Méret: 61 x 55 cm
j.b.l.: MÁ 91-2
Kikiáltási ár: 280 000 Ft (900 EUR*, 974 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2017/10/19 17:00