80

Orosz ezüst gyertyatartó

Technika: 84 zlotnyikos ezüst
Méret: 640 g, 36 cm
jelzett: orosz fémjel 1850?, ciril betűs mesterjegy
HUF 160 000 — 180 000
EUR 514 — 578
USD 556 — 626

Kikiáltási ár: 130 000 Ft (418 EUR*, 452 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%