64

Lőrincz Tamás (1975)

Ostia (2012-13)

Technika: olaj, vászon
Méret: 145 x 150 cm
j.h.: Lőrincz Tamás 2012-13
Kikiáltási ár: 350 000 Ft (1 125 EUR*, 1 217 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%