121

Mácsai István (1922-2005)

Pannónia utca télen

Technika: olaj, farost
Méret: 60 x 40 cm
j.j.l.: Mácsai '95
Kikiáltási ár: 280 000 Ft (900 EUR*, 974 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%