Tóth Menyhért: Pár

10

Tóth Menyhért (1904-1980)

Pár - Család

Technika: olaj, vászon
Méret: 102 x 118 cm
j.j.l.: TM

HUF 16 000 000 — 18 000 000
EUR 51 414 — 57 841
USD 55 642 — 62 598

Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft (38 561 EUR*, 41 732 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%