52

Kovács Lehel (1974)

Paraván (2016)

Technika: akril, olaj, vászon
Méret: 120 x 50 cm
j.j.l.: K. Lehel 2016
HUF 420 000 — 480 000
EUR 1 350 — 1 542
USD 1 461 — 1 669

Kikiáltási ár: 280 000 Ft (900 EUR*, 974 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%