Paraván népi motívumokkal

130

Paraván népi motívumokkal

fenyő, vászon, tus festéssel, eredeti állapotban,
172 x 132 cm,
készült a 19. században
(2307)
Kikiáltási ár: 25 000 Ft (80 EUR*, 87 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%