Párizsi antik ezüst kiöntő

21

Párizsi antik ezüst kiöntő

950-es finomságú ezüst, bruttó 260 g, 14 x 16 cm, jelzett: Párizs 19. század második fele, PA mesterjegy
Kikiáltási ár: 75 000 Ft (241 EUR*, 261 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%
ezüst