109

Bruck Lajos (1846-1910)

Patakban mosó nők

olaj, vászon, 55 x 68 cm, hátoldalán hagyatéki etikett 207-es sorszám
Kikiáltási ár: 280 000 Ft (900 EUR*, 974 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%