100

Herman Lipót (1884-1972)

Pátzay Pál arcképe

Technika: olaj, vászon
Méret: 50 x 40 cm
j.j.l.: 1943 dec 4. Herman Lipót
Kikiáltási ár: 70 000 Ft (225 EUR*, 243 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%