123

Lennon, John (1940-1980)

Peace brother

Technika: litográfia, papír
Méret: 49 x 59 cm
j.b.l.: Lennon 198/300
Kikiáltási ár: 450 000 Ft (1 446 EUR*, 1 565 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%